0

Battlefield V Download Pełna Wersja PC – Battlefield 5 Download – Nasza Recenzja

Battlefield V Download Pełna Wersja PC - Nasza Recenzja

Battlefield V Download Pełna Wersja PC – Nasza Recenzja :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witam wszystkich entuzjastów strzelanek, szybkiej akcji oraz motywu II wojny światowej! Na naszej stronie zadebiutował właśnie tytuł, na który wszyscy czekali. Z ogromna przyjemnością i dumą możemy ogłosić jakże wyczekiwaną produkcję jaką jest oczywiście Battlefield V Download PC ! pobierzgry24.pl słynie z tego, iż dostarcza graczom najnowsze produkcje w szybkim tempie. Niech to was nie zmyli, gdyż większość zapewne myśli, szybkość odbija się na jakości. Nie w tym przypadku! Cały zastęp informatyków pracuje nad tym, aby każdy produkt, który wypuszczany jest na naszej stronie był dopieszczany w najmniejszym calu.

Jako firma działająca na rynku już dłuższy czas nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek niezadowolenie ze strony graczy. Nad każdym produktem spędzamy wiele godzin. Tak samo było w przypadku Battlefield V Download , gdyż ta strona stworzona została przez graczy dla graczy. Cały czas staramy się dawać wam nowe tytuły do zabawy i mamy nadzieje, że każdy kto odwiedził naszą strony wyszedł z niej w pełni zadowolony.

Fabuła Gry

Battlefield V Download oferuje wam dostęp do najnowszej odsłony jakże popularnego cyklu strzelanek EA oraz studia DICE. W tej części tej wspaniałej serii powracamy do okresu II wojny światowej. Do tego okresu powracamy po prawie dekadzie przerwy, mieliśmy szanse wcielić się w żołnierza w czasów II wojny światowej w Battlefield 1942. Jako że prekursor najnowszej części nas zachwycił, z tą częścią nie może być inaczej. Gra ma do zaoferowania bardzo wiele w kampanii dla jednego gracza. W Battlefield V mamy możliwość wcielenia się w żołnierza z różnych frontów, jest to nawiązanie do wzoru z Battlefield 1. Do tego szeroko rozwinięty tryb multiplayer z bitwami na dużą skalę, czyli charakterystyczna cecha dla tego cyklu. Wiele takich bitew możemy zaobserwować na różnych stronach internetowych, gdzie zawodowi gracze walczą o jak najlepsze miejsca na scenie turniejowej.

Po przetestowaniu gry z naszej strony może właśnie Ty zostaniesz przyszłą nadzieją e-sportu i zanurzysz się w profesjonalną scenę Battlefield.

Battlefield V DownloadBattlefield V Download PC

Battlefield V Download Pełna Wersja PC Mechanika Gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

W nowej odsłonie gry produkcji EA, nie ma standardowej kampanii znajdującej się we wszystkich innych grach tego typu. Czyli długiej i czasem nudnej ze względu na powtarzalny styl misji, w tej odsłonie otrzymujemy kilka odrębnych opowieści byśmy mogli spojrzeć na całość z innej perspektywy. Punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia. Prawdopodobnie nie ujrzymy w Battlefield V tego co w każdej innej grze o II wojnie światowej. Mamy na myśli desant na plaże Normandii czy Operacji Market Garden. W zamian za to możemy zdradzić, iż w jednym ze scenariuszy wcielamy się w członkinię norweskiego ruchu oporu. Tak, członkinię! Jest to dość nowe patrzenie na ten świat, gdyż wojna kojarzy się z reguły z męską walką.

Nie możemy zapominać jednak o walczących kobietach. EA również nie zapomniało i w tej odsłonie gry wcielimy się właśnie w kobietę walczącą o lepsze jutro. Do tego co jest pewnikiem, gra przeniesie nas do Francji, Holandii i Afryki. To też spodziewać możemy się misji w tych rejonach świata. W jednych będziemy szturmować wrogów z karabinem w ręku zaś w innych będziemy sterować jakimś pojazdem, do czego przyzwyczaili nas już twórcy serii Battlefield. Okres II wojny światowej oferuje twórcom tej gry ogromne pole do popisu w tej kwestii.

Trailer:

Tryb Gry

Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić do rozwiązań wieloosobowych serii, w instalatorze Download Battlefield V Pobierz dostaniemy wielce rozbudowany tryb sieciowej rozgrywki. Zmierzyć się w nim może nawet 64 graczy jednocześnie, a na większych mapach do starć dostępne będą czołgi czy samoloty. Nowe rozwiązania gry czynią rozgrywkę bardziej realistyczną, gdzie leczenie i uzupełnianie amunicji nie odbywa się juz w sposób automatyczny, nasz żołnierz musi sięgnąć do apteczki czy torby z amunicją. To i wiele więcej innowacji znajdziecie w Battlefield V Pełna Wersja , a pozyskać w najprostszy sposób można na pobierzgry24.pl!

Battlefield V Pełna Wersja PC Battlefield V Recenzja

Kwestie techniczne

Warto również wspomnieć o oprawę audiowizualnej. Z tej strony producenci zaprezentowali się bardzo dobrze, oferując nam sprawdzony, lecz jakże udoskonalony silnik. Oczywiście ma to wpływ na wymagania gry, które prezentują się następująco:

Minimalne wymagania Battlefield V Download :

 • Procesor Intel Core i5-6600K 3.5GHz lub AMD FX-6350
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7850
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania

 • Procesor Intel Core i5-8500 6-Core 3.0GHz lub AMD Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580 8GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 

 • Battlefield V Download PC
 • Battlefield V Pełna Wersja
 • Battlefield V Do pobrania
 • Battlefield V Pobierz PC
 • Download Battlefield V PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *