0

Battlefield 4 Ostateczna rozgrywka Download Pełna Wersja [Skidrow]

Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka [PC] [DODATEK] [MULTIPLAYER] [ON-LINE] [DLC] [FREE] [POBIERZ]

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Hello, hallo, ahoj, ciao, bonjour, hola, kumusta, cześć! Dzisiaj dostaniecie od nas coś, co sprawi, że będziecie musieli zdecydować w jakim języku sami przywitacie się z Waszym wrogiem. Final stand, czyli w języku polskim „ostateczna rozgrywka” to najnowszy (piąty z serii) dodatek dla gry Battlefield 4. Jest to ostatni dodatek poświęcony trybowi gry dla wielu osób, a jego realia zostały umiejscowione w przepięknej Euro-Azji nieco zniszczonej przez przebiegającą tam wojnę. Głównym wątkiem dodatku do trybu multiplayer są eksperymenty dotyczące technologii wojskowej prowadzonej przez militarne organizacje Federacji Rosyjskiej.

 Battlefield 4 Ostateczna rozgrywka DownloadBattlefield 4 Ostateczna rozgrywka Pełna Wersja Ściagni

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Battlefield 4 Ostateczna rozgrywka Download Game Informacje:

„Ostateczna rozgrywka” dostarcza nam ogromną ilość zabawy i różny się od poprzednich odsłon trybu multiplayer tym, że w tym dodatku do podstawowej wersji gry do dyspozycji dostajemy całą masę niebezpiecznych zabawek wprost z gatunku science-fiction. Tak jak we wszystkich poprzednich dodatkach główną atrakcją są nowe areny, które dostajemy wraz z doinstalowaniem rozszerzenia. Tym razem twórcy gry dają nam cztery całkowicie nowe areny o nazwach takich jak: Hammerhead, Operation Whiteout, Giants of Karelia oraz Hangar 21. Wszystkie miejscówki znajdują się gdzieś w Rosji, jednak są na tyle od siebie odległe, że różnią się bardzo mocno pod względem krajobrazu i klimatu.

Battlefield 4 Ostateczna rozgrywka Download

Przyjdzie nam więc walczyć na kompletnie zaśnieżonych połaciach  sowieckiej dziczy oraz w super nowoczesnych laboratoriach militarnych, w których rosyjscy naukowcy pracują nad nowoczesną technologią mającą kompletnie odmienić oblicze wszystkich wojen toczących się teraz i w przyszłości na świecie. Dzięki temu wątkowi, my jako gracze dostajemy szanse na wykorzystanie dziesiątek nowoczesnych broni, rodzajów amunicji czy nawet pojazdów, co znacząco wpływa na grywalność tego i tak wspaniałego już FPSa. Żeby nie trzymać Was w kompletnej niewiedzy i delikatnie zaspokoić Waszą ciekawość zanim ściągniecie swoją kopie dodatku Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka na Wasze PC-ty (możecie to zrobić zupełnie za darmo) podpowiemy Wam, że karabin elektromagnetyczny to totalny sztos, a z hover tanka (unoszącego się nad powierzchnią ziemi niczym poduszkowiec) naprawdę ciężko wysiąść, kiedy już przekonamy się o jego mocy!

Jeśli nie możecie się doczekać, to zapraszamy już teraz do pobrania Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka prosto z naszych serwerów, dzięki czemu unikniecie opłat oraz oprogramowania niebezpiecznego dla Waszych komputerów. Gwarantujemy stu procentową satysfakcje i bezpieczeństwo!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jak pobrać Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka? To proste, wystarczy, że:
[1] – klikniesz przycisk „DOWNLOAD” bezpośrednio w tym poście
[2] – pobierzesz i rozpakujesz archiwum a następnie uruchomisz zawarty w nim instalator
[3] – przeprowadzisz proces instalacji i zakończysz go wpisując klucz aktywacyjny dołączony do archiwum w pliku key.txt
[4] – przekażesz swoim znajomym jakie to proste i polecisz naszą strone wszystkim, którzy chcą już dziś za darmo zagrać w Battlefield 4: Rozgrywka ostateczna

Teraz możesz cieszyć się nowym dodatkiem do Battlefield 4 zupełnie za darmo! Pozdrawiamy, PobierzGry24.pl Team.

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.