0

Battlefield 1 Download Pełna Wersja PC

Battlefield 1 Revolution Download

Battlefield 1 Revolution PC

43,88zł - 76%
Kup Grę

Battlefield 1 Download

Battlefield 1 Download Pełna Wersja PC już u nas specjalnie dla was do pobrania tylko poniżej więcej informacji na dole:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Panie i panowie, witajcie na najlepszej stronie oferującej przeróżne gry komputerowe w formie instalatorów. Dzisiejsza oferta skierowana jest głównie dla fanów gier akcji, ale również miłośnicy historii odnajdą się w nadchodzącej premierze. Battlefield 1 Download to najnowszy produkt, który ma na celu sprowadzenie serii do całkowicie nowego środowiska, z którego nie jest jeszcze znane. Aplikacja instalacyjna, którą tu widzicie, została przygotowana przez zespół profesjonalistów. Osób, które pracują bardzo ciężko na obejście zabezpieczeń i na podzielenie się z wami najnowszymi tytułami. Jeżeli jesteście ciekawi co takiego Battlefield 1 może wam zaoferować, zachęcamy do zaznajomienia się z poniższą recenzją, gdzie znajdziecie nie tylko pozytywne cechy tej gry, ale również wady, które na pierwszy rzut oka ukryte, mogące zniechęcić niejednego fana.

Trailer:

Battlefield 1 Download to idealny przykład na to, że nasza strona faktycznie słucha się fanów. Otrzymaliście bardzo wiele wiadomości na temat tej gry i poczuliśmy się zobowiązani nie tylko przygotować do niej cracka, ale również zrecenzować ją, abyście byli świadomi co to takiego jest. Tak więc zanim przejdziecie do działu Battlefield 1 Download , który jest zapełniony linkami instalującymi, zachęcamy do przeczytania tego o to opisu.

Battlefield postanowił wprowadzić coś, na co rywalizująca grupa, Activision, nie odważyliby się przez najbliższe lata. Widząc jak bardzo fani mają dość futurystycznych strzelanek oraz będąc znudzonymi konfliktami współczesnymi, studio EA DICE zdecydowało cofnąć się w czasie do nie tak odległej historii. Główne wątki drugiej wojny światowej zostały w dużej mierze wykorzystane, więc naturalnym było obranie nieco wcześniejszej daty, czyli pierwszej wielkiej wojny. Jeżeli chcecie sprawdzić na własnej skórze jak to jest być żołnierzem podczas pierwszej wojny światowej, polecamy przetestowanie gry dzięki Battlefield 1 Torrent.

Battlefield 1 Download wymagania oraz reszta informacji:

Wracając do recenzji, autorzy wykorzystali ten sam silnik, który został użyty do poprzednij serii Battlefield. Otrzymamy zatem bardzo ładnie wyglądającą grę z pięknymi widokami oraz detalami, które wprowadzą nas w osłupienie. Co więcej, fani serii będą niesamowicie zadowoleni z faktu, że gra wraca do korzeni, jeśli chodzi o wielkość map oraz swobodność działań. Mowa tu oczywiście o trybie wieloosobowym, gdzie mapy nie będą małymi namiastkami, jakie otrzymywaliśmy w Battlefield 3 czy 4, ale powiększonymi polami bitwy, gdzie pomieści się wielu graczy. Arsenał broni został dopasowany do realiów 1 WŚ, a co za tym idzie będziemy używać nie tylko pierwsze wersje broni palnych, ale również broń białą oraz wykorzystywać wierzchowce (tj. konie) do prowadzenia natarcia. Gra pozwoli nam również na uświadczenie pierwszych broni chemicznej, która stawiała swoje pierwsze kroki. Będziemy kontrolować nie jednego, ale wielu bohaterów, którzy pokażą nam wielkie pole bitwy pierwszej wojny światowej na różne sposoby. Oczywiście gra nie jest bez błędów. Zdarzą się wpadki w skrypcie, pourywane kwestie bądź niedopracowane tzw. quick-eventy, ale grę zdecydowanie warto przetestować i do tego polecamy nasz bezbłędnie działający Battlefield 1 Torrent.

Na sam koniec, przedstawiamy wam wymagania minimalne oraz rekomendowane, które w przypadku tej gry nie są wygórowane, jednakże właściciele starszych komputerów będą zmuszeni obejść się smakiem.

Wymagania minimalne:

– Procesor Core i3-6300T 3.3GHz lub AMD FX-4350

– Karta graficzna 1 GB GeForce GTX 660 lub Radeon HD 7850

– 8 GB pamięci RAM

– System operacyjny Win 7 64 lub nowsze

– DX 11

– 40 GB wolnego miejsca na dysku

Wymagania rekomendowane:

– Procesor 3.3GHz Core i5-6600 lub FX-8370

– Karta graficzna 2 GB GeForce GTX 970 Radeon R9 290

– 16 GB pamięci RAM

– System operacyjny Win 10 64 bit

– DX 11.1

– 40 GB wolnego miejsca na dysku

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.