Akcji Nowości Pełna Wersja

Assassins Creed Odyssey Download PC – Assassins Creed Odyssey Pobierz Recenzja

Assassins Creed Odyssey Download

Assassins Creed Odyssey Xbox

14,99zł - 62%
Kup Dostęp

Assassins Creed Odyssey Download PC - Assassins Creed Odyssey Pobierz Recenzja

Assassins Creed Odyssey Download PC – Assassins Creed Odyssey Pobierz Recenzja:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Assassins Creed Odyssey Download PC to instalator do najnowszej odsłony bestsellerowego cyklu, który swoje początki miał już w 2007 roku. Instalator, który odblokuje dostęp do pełnej wersji gry jest już dostępny w naszej bazie do pobrania. Instalator ten działa dokładnie tak jak pozostałe, które znaleźć możecie na naszej stronie. Assassins Creed Odyssey Download odblokuje nielimitowany dostęp do pełnej wersji gry (wraz z dodatkami i przyszłymi aktualizacjami). Wszystko to dzięki możliwości przypisania gry do konta STEAM. Aby przypisać grę do konta STEAM należy zalogować się do swojego konta lub stworzyć nowe następnie podczas instalacji wybrać odpowiednią ścieżkę instalacji. Prawidłowa instalacja powinna odbywać się w folderze STEAM, na dysku, gdzie przypisaliśmy tę aplikacje. Po pomyślnej instalacji z pomocą Assassins Creed Odyssey Pobierz możemy cieszyć się przygodą w nowym RPG akcji Ubisoftu.

Fabuła gry

Twórcy standardowo już w przypadku serii Assassins Creed oferują bardzo rozbudowany tryb fabularny. Fabuła przenosi nas w 431 rok przed naszą erą a dokładniej wtedy, gdy wybuchł konflikt, tak zwana wojna peloponeska. Na samym starcie rozgrywki mamy do wyboru jedną z dwóch postaci (Alexiosa lub Kassandrę). Są to wnuki króla Leonidasa, wnuki były wychowywane w Sparcie i są dobrze wyszkolonymi wojownikami. Niestety losy Alexiosa i Kassandry zmieniły kierunek przez co omawiani bohaterowie zostali najemnikami. Najnowsza odsłona serii Assassins Creed pozwala nam na zapoznawanie się ze światem we własnym tempie. Sami bowiem decydujemy, kiedy wykonamy daną misję oraz gdzie się udamy, mamy wpływ na los wielu ludzi, ale także na zakończenie rozgrywki. Wszystkie wybory rzutują na to kim się staniemy i jaki świat będzie przyszłością. Podczas rozgrywki natkniemy się nie tylko na ludzi, ale także na postacie mityczne takie jak Sokrates, Herodotem czy Hipokrates.

Mechanika gry – Gameplay:

Najnowsza odsłona gry jaką otrzymamy przez Assassins Creed Odyssey Download oferuje ogromny, otwarty świat gry. Świat ten przemierzać możemy na wiele sposobów; pieszo, parkour, za pomocą wierzchowca lub statku (żaglowca). Twórcy gry pozwalają na modyfikacje statku dzięki czemu do woli możemy zmieniać wygląd statku oraz jego wyposażenie. Jest to bardzo fajny dodatek znany już z Assassins Creed Black Flag. Warto pamiętać, że nie musimy pływać samotnie – mamy możliwość rekrutacji załogi, która obdaruje nas niejednokrotnie przydatnymi umiejętnościami. Sama mechanika walki i rozgrywki nie odbiega znacząco od poprzednich części – mamy bowiem możliwość eliminowania wrogów na wiele sposobów. Jednym z nich może być zabijanie z ukrycia bądź w otwartej walce. Podczas naszej przygody natknąć się możemy na artefakty, które posiadają specjalne umiejętności. Mamy np. Włócznie Leonidasa, która za pierwszym atakiem jest w stanie pozbyć się tarczy przeciwnika przez co sprawia, że jest on podatny na wszystkie ataki.

Assassins Creed Odyssey Download PC Assassins Creed Odyssey Download

Tryby gry

Assassins Creed Odyssey Download , to instalator, który odblokowuje pełen dostęp do gry studia Ubisoft. W jej skład wchodzi jedynie tryb dla pojedynczego gracza (single player). Pomimo tego, że gra nie posiada trybu dla wielu graczy jest to bardzo popularna produkcja rozpoznawalna na całym świecie. Produkcja opiera się na rozbudowanej fabule oraz mechanice gry, która pozwala nam cieszyć się przez wiele godzin otwartym światem Assassins Creed Odyssey. Prócz podstawowych potyczek czy pojedynków możemy uczestniczyć w bitwach na naprawdę dużą skałę (maksymalnie 300 jednostek). Jest to ciekawa imitacja trybu dla wielu graczy i pozwala cieszyć się rozgrywką „wieloosobową”.

Assassins Creed Odyssey Pełna Wersja

Kwestie techniczne

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Gra, która otrzymamy dzięki Assassins Creed Odyssey Pobierz PC ma dosyć wysokie, specyficzne wymagania. Przed pobraniem gry należy zapoznać się ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi na stronie producenta gry bądź na platformie STEAM. Gra działa na bardzo rozbudowanym silniku gry, który musi radzić sobie z naprawdę wymagającą oprawa graficzną. Trójwymiarowa grafika, wysoka liczba detali oraz dokładność wszystkich elementów to składnia wysokich wymagań. Podczas gry uświadczymy ciekawą, klimatyczną i dopracowaną ścieżkę dźwiękową, która zmieniać się będzie w zależności od rejonu lub akcji jaką wykonujemy.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-2400S 2.5GHz lub AMD FX-6350
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R9 270
 • Pamięć RAM 6 GB
 • System operacyjny Win 7 64
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz lub AMD FX-8350
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R9 280X
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 10 64
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 

 • Assassins Creed Odyssey Download PC
 • Assassins Creed Odyssey Pobierz
 • Assassins Creed Odyssey Torrent
 • Assassins Creed Odyssey Crack
 • Assassins Creed Odyssey Pełna Wersja PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *