0

Assassin’s Creed III Remastered Download PC – Pobierz – Torrent

Assassin’s Creed III Remastered Download PC – Pełna wersja dostępna jest do pobrania z linków które możecie znaleźć poniżej :

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Assassin’s Creed III Remastered Download PC już dostępny! Jeżeli chciałbyś przetestować odświezoną wersję gry Assassin’s Creed, to jest to twoja szansa! Przygotowany przez nas instalator jest najnowszą aplikacją, która pozwoli wam na przetestowanie jednej z najlepiej sprzedających się gier, teraz w wersji odświeżonej. Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie w pełni sprawdzonego i rzetelnego instalatora, który pozwoli wam sprawdzić się w roli skrytobójcy, który przy pomocy specjalnej technologii przeniósł się w czasie do wspomnień jednego ze swoich przodków. Jakość przygotowanego przez nas instalatora zaskoczy niejednego gracza. Nie musisz martwić się o problemy związane z kompatybilnością czy optymalizacją. Wszystkie elementy w instalatorze Pobierz Assassin’s Creed III Remastered Download zostały odpowiednio przygotowane i sprawdzone wielokrotnie przed ujawnieniem. Dzięki temu nie musisz martwić się o żadne problemy!

Assassin's Creed III Remastered Download PC

Producent i fabuła gry

Assassin’s Creed III Remastered to jak sama nazwa wskazuje zremasterowana, czyli odświeżona wersja trzeciej odsłony gry z cyklu Assassin’s Creed. W grze wcielamy się w bohatera o imieniu Connor. Connor jest Metysem. Historia przedstawia głównego bohatera jako syna Indianki oraz Brytyjczyka. Swoista rozgrywka rozpoczyna się po zniszczeniu wioski, w której nasz protagonista się wychowywał. Gra umieszczona została w XVIII wieku, gdzie główny bohater przez niemalże 30 lat jest świadkiem wielu historycznych wydarzeń. Oznacza to, że gracze będą mogli wziąć udział w wojnie o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Oprócz tego, gra również rozwija wątki, które znamy ze współczesnych czasów. Jeżeli chciałbyś sprawdzić już teraz co słychać u Desmonda Millesa, skorzystaj z Assassin’s Creed III Remastered Torrent!

Mechanika gry

Całą rozgrywkę możemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby. Co więcej, producenci zadecydowali o oddaniu w nasze ręce otwartego świata. W piaskownicy tej możemy zwiedzać tak zwane Pogranicze oraz miasta Boston oraz Nowy Jork. Oprócz tego, warto wspomnieć o zmiennych warunkach. Gra przedstawia nam różne pory roku, co ma oczywiście wpływ na poruszanie się po obszarze oraz na inne elementy. Zaspy będą zdecydowanie utrudniały przemieszczanie się w dziczy. Oprócz tego, warto również pamiętać o niezwykle dopracowanych i widowiskowych bitwach morskich, które również są dużą częścią gry.

Assassin's Creed III Remastered Download PC - Pobierz - Torrent
Assassin’s Creed III Remastered Download PC – Pobierz – Torrent

Oczywiście głównym zadaniem w grze jest wykonywanie zadań zarówno z głównej linii fabularnej, jak i misji pobocznych. Gra skupia się na starciach z innymi ludźmi, których możemy eliminować przy użyciu wielu różnych technik skrytobójczych lub podczas walki otwartej. Nieodzowną częścią tej serii jest również wszechobecny parkour. Wyszkolenie Connora pozwoli nam wspinać się po ścianach, skakać po dachach budynków, oraz wykorzystywać inne, naturalne obiekty do pokonywania przeszkód. Jeżeli chciałbyś sprawdzić się w tej grze, to wykorzystaj do tego nasz instalator Assassin’s Creed III Remastered Download Pełna Wersja !

Assassin's Creed III Remastered Crack

Tryby gry

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Autorzy ze studia Ubisoft oferują w grze jedynie tryb dla jednego gracza. Oznacza to, że będziemy mogli skupić się jedynie na przechodzeniu kampanii gry, gdyż nie będzie możliwości rozegrania gry wieloosobowej lub gry bazującej na współpracy pomiędzy graczami. Jest to oczywiście minus, lecz również i plus! Dzięki instalatorowi Assassin’s Creed III Remastered Download PL, możesz w bardzo łatwy sposób przetestować grę i sprawdzić jak świetnie została ona przygotowana bez martwienia się o żadne detale!

Assassin's Creed III Remastered Torrent

Assassin’s Creed III Remastered Download PC Kwestie techniczne :

Jeżeli chodzi o wykonanie odświeżonej wersji Assassin’s Creed III, to zdecydowanie należy zwrócić uwagę na oprawę graficzną. Od początku serii był to wielki atut. W wersji remastered mamy do czynienia z mocno odnowioną grafiką, dzięki czemu jeszcze bardziej twórcy oddali nam realizm z osiemnastowiecznej Ameryki. Warto odnotować również wprowadzenie technologii HDR oraz fakt, że możliwe jest granie w Assassin’s Creed III Remastered w rozdzielczości Ultra HD, czyli 4k. Edycja Remastered posiada również wszelkie dodatki, jakie były dostępne w przypadku gry z 2012 roku.

Zanim jednak przejdziecie do korzystania z Assassin’s Creed III Remastered Download PC, warto zapoznać się z wymaganiami gry.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-4460, 2.70GHz lub AMD FX -6300
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R7 260x z 2GB Video RAM
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7, 8, 8.1, 10 w wersji 64 bitowej
 • Kompatybilność z DirectX 11

Wymagania rekomednowane:

 • Procesor Intel Core i7-3770 lub AMD FX -9590
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 480 z 3GB VRAM
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7, 8, 8.1, 10 w wersji 64 bitowej
 • Kompatybilność z DirectX 11
 • Assassin’s Creed III Remastered Download PC
 • Assassin’s Creed III Remastered Torrent
 • Assassin’s Creed III Remastered Chomikuj
 • Assassin’s Creed III Remastered PC
 • Pobierz Assassin’s Creed III Remastered Pełna Wersja

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *