5

Assassin Creed Unity Download Pełna Wersja |Assasin Creed Unity Pobierz PC

Assassin Creed Unity Download

Assassin Creed Unity PC

24,08zł - 83%
Kup Grę

ASSASSIN’S CREED UNITY Download PC [PEŁNA WERSJA] [POBIERZ] [WINDOWS] [PC]

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Na początku tego postu chcielibyśmy podziękować Wam za tak duże zainteresowanie naszą inicjatywą. Zakładając ten serwis nie spodziewaliśmy się, że trafimy do tak ogromnej liczby fanów. To przekonuje nas, że nasza robota nie idzie na marne a Wy jesteście zadowoleni z tego jak rozwija się ta strona. Dzięki Wam polska scena freegamingowa ma szanse wyskoczyć w górę jak torpeda, a my mamy nadzieje, że stanie się to głównie dzięki naszym postom. Jeszcze raz Wam dziękujemy i pozdrawiamy, PobierzGry24.pl Team.

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Assassin Creed Unity Download Pełna Wersja

Assasin Creed Unity Download

 Assassin Creed Unity Download PC Informacje:

Po tym wzniosłym wstępie nareszcie możemy przejść do tego co najważniejsze, czyli gry, którą dla Was przygotowaliśmy na dzisiaj (i jeszcze kilka dłuuuuugich dni, bo na pewno się wkręcicie;). Dzisiejszego pięknego dnia mamy dla Was najnowszą odsłonę z popularnej serii firmy Ubisoft, Assassin’s Creed. Oczywiście jest to tytuł, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, jednakże nie każdy wie co kryje się za tytułem najnowszej części, Assassin’s Creed Unity Download. W tej części gry wcielamy się w młodego, zamieszkującego Paryż w czasach Rewolucji Francuskiej asasyna o imieniu Arno. Nasz główny bohater, Arno, robi wszystko co w jego mocy aby zmienić bieg historii jego narodu lecz jednocześnie decyzje podejmuje pod wpływem pragnienia odkupienia za niegdyś dokonane błędne decyzje.

W najnowszej odsłonie z cyklu Assassin’s Creed doświadczamy swoistej rewolucji w kwestii systemu rozgrywki. Od teraz nie będziemy jak na smyczy podążać za wytycznymi wykonując misje a raczej będziemy musieli kombinować i sporo się napocić aby niczego nie zepsuć bo w innym wypadku nikt inny za nas tego nie naprawi, nawet checkpoint. Poza tym, nasze oko będą cieszyć nowe animacji walki czy poruszania się a wspólną rozrywkę razem z przyjaciółmi dostarczy nam nowy tryb kooperacji, w którym będziemy mogli wykonywać misje w aż cztery osoby. Brzmi nieźle, co? Zapraszamy do pobrania Assassin’s Creed: Unity wprost z naszej strony.

Jeśli jesteście stałymi użytkownikami naszej strony, to pewnie już wiecie jak należy postąpić, aby móc zagrać w gry, które tu udostępniamy. Lecz w związku z tym, że liczba zainteresowanych wciąż rośnie a my musimy zadbać o nich tak jak zadbaliśmy o Was, to jak zwykle wrzucamy do postu instrukcje CO ZROBIĆ, ŻEBY GRAĆ W NASZE GRY.

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

INSTRUKCJA:

Krok 1: Kliknij odnośnik DOWNLOAD do gry, który znajdziesz bezpośrednio w tym poście.

Krok 2: Kiedy pobieranie archiwum się skończy, rozpakuj je. Znajdziesz w nim instalator oraz klucz aktywacyjny do Twojej gry.

Krok 3: Uruchom instalator i przeprowadź proces instalacji na swoim komputerze.

Krok 4: Pod koniec zostaniesz poproszony o wpisanie klucza aktywującego w celu zakończenia instalacji.

Krok 5: Jeżeli aktywowałeś już swoją grę, to możesz spokojnie zacząć grać. Życzymy dobrej zabawy, PobierzGry24.pl Team.

  • Assassin Creed Unity Download PC
  • Assassin Creed Unity Download
  • Assassin Creed Unity Pełna Wersja
  • Assassin Creed Unity Do pobrania
  • Assassin Creed Unity Recenzja
Assassin Creed Unity Download
Assassin Creed Unity Download PC

PobierzGry24.pl

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *