2

Ark Survival Evolved Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry

Ark Survival Evolved Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry

Ark Survival Evolved Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry Fabuła w grze:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Instalatory do gier prezentowane przez pobierzgry24.pl słyną prostotą oraz efektywnością. Ark Survival Evolved Download PC został przygotowany na podstawie sprawdzonych skryptów napisanych przez nas samych. Jesteśmy grupą, która jeszcze nigdy nie zawiodła waszego zaufania. Odkąd tylko zaczęliśmy tworzyć instalatory do gier, oddaliśmy w wasze ręce setki produkcji, które były świeżo po premierze lub były kultowymi produkcjami z poprzednich lat. Dziś raz jeszcze przedstawimy wam aplikację, która zagwarantuje wam pełną wersję gry (nie Betę, Alfę, czy inny wczesny dostęp) ze wszystkimi funkcjami oraz dodatkami. Każda aplikacja, jaką przygotowaliśmy dla was, spełniała wymogi instalacyjne. Innymi słowy, szybki oraz oczywiście automatyczny proces instalacji zagwarantowany przez Ark Survival Evolved Download PC z pewnością wam się spodoba. Przejdźmy zatem do opisu gry i sprawdźmy co takiego możemy od niej oczekiwać

Jeśli chodzi o scenariusz, to Ark Survival Evolved jest produkcją bez głębi fabularnej. Wcielamy się tutaj w osobnika, który pewnego dnia obudził się w dżungli, zamieszkałej przez… prehistoryczne dinozaury. Z tego powodu przeżycie w tym niegościnnym świecie będzie o wiele trudniejsze niż w innych produkcjach. Będziemy musieli uważać nie tylko na niebezpieczne gatunki zwierząt lub florę, która w każdym momencie może nas zaatakować lub otruć. Jednym z głównych przeciwników w grze będą inni gracze, którzy bez najmniejszych skrupułów będą chcieli nas okraść z naszych ciężko zebranych, zdobytych lub stworzonych przedmiotów, a nawet zamordować dla samej rozrywki. Nie możemy również zapomnieć o dinozaurach, które to nawet podczas snu będą czyhały na nasze życie. Wszystkie te elementy sprawiają, że nie możemy zapomnieć ani na chwilę o przetrwaniu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o grze, najlepszym sposobem będzie przetestowanie jej dzięki Ark Survival Evolved Download !

Ark Survival Evolved Download PC Ark Survival Evolved Pobierz PC Ark Survival Evolved Pełna Wersja PC

Mechanika gry

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to ARK Survival Evolved nie jest żadnym innowacyjnym produktem na rynku. Mamy tu do czynienia z elementami RPG bazującymi na tak zwanym craftingu, czyli tworzeniu przedmiotów ze znalezionych surowców lub materiałów. Podstawą przetrwania w tej grze jest oczywiście wybudowanie kryjówki. Aby to zrobić będziemy musieli najpierw znaleźć odpowiednie miejsce. Tutaj należy pamiętać o każdym, nawet najmniejszym szczególe. Jeśli wybierzemy porośniętą dżunglę, na pewno ukryjemy się przed drapieżnikami. Jednakże, mniejsze drapieżniki oraz inne insekty będą mogły nas dopaść bez żadnego problemu. Jeśli jednak wybierzemy otwartą przestrzeń, nieuniknione będzie spotkanie z ogromnymi dinozaurami lub innymi ludźmi. Jeśli chodzi o różnorodność, będziemy mogli spotkać aż 70 gatunków tych prehistorycznych gadów. Cała mechanika jest bardzo interesująco przygotowana, więc zachęcamy graczy do przetestowania gry dzięki Ark Survival Evolved Download !

Tryby gry

Jak to w tym gatunku bywa, gry przetrwania nastawione są na rozgrywkę wieloosobową. Jednakże, producenci udostępnili również grę offline, gdzie będziemy mogli bez problemu sprawdzić się w solowej grze. Oprócz tych dwóch trybów, twórcy udostępnili również specjalne miejsca na mapie, gdzie można przyzwać ogromne bestie. Jednakże, wtedy należy współpracować z innymi graczami, gdyż starcie z ogromny tyranozaurem czy innym dinozaurem najprawdopodobniej skończy się dla nas fatalnie. Ark Survival Evolved Pobierz PC to specjalny instalator, który bez problemu udostępni wszystkie te tryby dla zainteresowanych!

Kwestie techniczne

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jak już wspominaliśmy, Ark Survival Evolved Download to aplikacja, która bez problem uruchomi waszą grę i nie zawyży wymagań tego tytułu. Należy jednak pamiętać o tym, że grafika w Ark Survival Evolved została przygotowana na nowoczesnym silniku, co może jednak mieć wpływ na stabilność gry na starszych urządzeniach. Mamy tutaj bardzo dużo szczegółów, które nasz sprzęt będzie musiał wygenerować, a jeśli do tego dojdzie dynamika świateł oraz oświetlenie, czy nawet deszcz, to spadki FPSów na słabszych maszynach mogą być odczuwalne. Dlatego zalecamy zapoznać się z wymaganiami rekomendowanymi oraz minimalnymi. Co prawda jesteś niemal pewni, że nawet jeśli twój komputer nie spełni wymagań minimalnych, to Ark Survival Evolved Download PC został tak przygotowany, że bez problemu uruchomi nam grę na najniższych ustawieniach.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+

– Karta graficzna NVidia GeForce GT 730 v2 lub AMD Radeon HD 6670

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Windows 7 32 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i5-3470 3.2GHz lub AMD FX-8350

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870

– 8 GB pamięci RAM

– System operacyjny Windows 8 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Ark Survival Evolved Download PC
  • Ark Survival Evolved Torrent
  • Ark Survival Evolved Pełna Wersja
  • Ark Survival Evolved Pobierz PC
  • Ark Survival Evolved Za Darmo

PobierzGry24.pl

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *