0

AO Tennis Download PC Pełna Wersja Gry – Recenzja

AO Tennis Download PC Pełna Wersja Gry - Recenzja

AO Tennis Download PC Pełna Wersja Gry – Recenzja poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj na naszej stronie w tym artkule przedstawimy Ci instalator AO Tennis Download PC . Dodatkowo udzielimy rzetelnie przygotowanych informacji dotyczących gry, mechaniki oraz kwestii technicznych. Czym w ogóle jest AO Tennis Download ? To instalator, który zainstaluje na Twoim komputerze osobistym pełną wersję symulatora sportowego. Nasz instalator jest w pełni bezpieczny i wolny od wirusów czy uciążliwych reklam. Proces instalacji sprowadza się do wybrania ścieżki instalacji gry. Dodatkowo wybrać możemy język instalacji i gry, do wyboru jest język angielski oraz polski. Reszta instalacji to wykonywanie poleceń widocznych na ekranie podczas procesu wgrywania gry na dysk. Długość instalacji może znacząco się różnić w zależności od tego jaki dysk posiadamy. Jeżeli Twój komputer posiada dysk SSD to koniecznie zainstaluj na nim grę by zapewnić jak najlepszą optymalizację.

Fabuła oraz producent

AO Tennis Download to jak wspomnieliśmy instalator naszego autorstwa jednak gra w pełni stworzona została przez Big Ant Studios. Studio to znane jest przede wszystkim z gier takich jak: Ashes Cricket, AFL Live, Rugby League Live oraz Fruit Ninja. Wymienione gry były przyjęte przez graczy na całym świecie z otwartymi ramionami. W przypadku AO Tennis nie będzie inaczej. Gra sportowa, która stanowi realistyczną symulację tenisa to świetna propozycja dla fanów gatunku. AO Tennis dostępne będzie na PlayStation 4, Xboxa One oraz komputery osobiste. Warto dodać, że jest to oficjalna produkcja Australian Open, czyli międzynarodowych tenisowych mistrzostw Australii. Jest to pierwszy z czterech turniejów zaliczany do „Wielkiego Szlema”. Fabuła gry to po prostu wspinanie się w rankingu i rywalizacja z coraz to trudniejszymi przeciwnikami. Nasz cel to pokonanie wszystkich zarówno w trybie kariery jak i w trybie dla wielu graczy.

AO Tennis Download

Mechanika gry

AO Tennis to gra, w której twórcy świetnie poradzili sobie z realizmem rozgrywki. Big Ants Studios gwarantuje, że to najbardziej dokładna symulacja tenisa ziemnego jak powstała. Gra oferuje rozbudowaną fizykę poruszania się. Piłka w grze także świetnie ukazuje rozbudowany system fizyki bowiem odbija się inaczej w zależności od nawierzchni na jakiej gramy. Wszystko to zostało osiągnięte dzięki dogłębnej analizie meczów z turnieju Australian Open. Nasi wirtualni przeciwnicy odwzorowani są nie tylko sylwetką, ale również stylem gry i umiejętnościami. Licencjonowani zwodnicy, który zostali „przeniesieni” do gry za pomocą technologii Motion Capture. Całość prezentuje się naprawdę dobrze i na ten moment gra nie ma żadnej konkurencji.

Tryby gry

AO Tennis oferuje wiele trybów gry. Jest to gra przede wszystkim skierowana do graczy, którzy preferują rozgrywkę dla kilku graczy. Pierwszy, podstawowy tryb gry to pojedynek 1 vs 1 gdzie rywalizujemy z innym graczem, który dobrany może być automatycznie lub wybrany z listy znajomych. Drugi tryb gry to tak zwana gra podwójna. Tryb dla wielu graczy posiada swój własny ranking, który zawierać będzie graczy z całego świata. Niektórych graczy jednak ucieszy fakt, że twórcy umieścili w AO Tennis także tryb kariery. Tryb ten to swoista kampania, gdzie wybieramy naszego zawodnika, którego możemy stworzyć od postaw. Naszym zadaniem oczywiście jest wspiąć się w światowym rankingu tenisistów i osiągnąć pierwsze miejsce by na zawsze zapisać się na kartach historii. Bez względu na to w jakim trybie gry uczestniczymy najważniejsze jest by stale rozwijać nasze umiejętności. Instalator AO Tennis Download PC automatycznie instaluje wszystkie tryby gry.

AO Tennis Download PC

AO Tennis Download PC Kwestie techniczne:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Gra Big Ant Studios to nie tylko świetnie rozbudowany tryb dla jednego jak i wielu graczy. To także gra, która oferuje oprawę wizualną na najwyższym poziomie. Silnik gry został zaprojektowany tak by sprostać dynamice rozgrywki. Płynność animacji nawet na słabszych urządzeniach zagwarantować ma tryb z niskim nasyceniem detali. Gra posiada rozbudowany system opcji, który pozwala dopasować idealne rozwiązanie dla naszego sprzętu. Na pochwałę zasługują modele zawodników, których widzimy podczas rozgrywki, są to idealnie odwzorowane postacie. Wszystko za pomocą zaawansowanej technologii fotogrametrii. To jeszcze nie wszystko – gra bowiem oferuje odwzorowane z największą dbałością licencjonowanego stadiony takie jak Hisense Arena czy Rod Laver Arena. Całość dopieszczona jest świetną ścieżką dźwiękową, która idealnie wpasowuje się w klimat gry. Gra pomimo swojej rozbudowanej grafiki nie stawia przed nami wymogu posiadania najwydajniejszego sprzętu. Przed pobraniem gry zalecamy zapoznać się z wymaganiami, które znaleźć można na stronie producenta gry AO Tennis.

AO Tennis Recenzja

Zalecane wymagania AO Tennis Pełna Wersja PC :

Nie zostały jeszcze podane oficjalne wymagania do gry. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby wykorzystać zestaw, który przygotowany został z myślą o poradzeniu sobie z najbardziej wymagającymi grami. W tym zestawie znajdziemy:

– Procesor Intel Core i7 7700HQ lub jego odpowiednik AMD,

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 lub jej odpowiednik AMD,

– Pamięć RAM 8 GB,

– System operacyjny Windows 10 64 bitowy,

– Kompatybilność z DirectX 12,

– 50 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

  • AO Tennis Download PC
  • AO Tennis Pełna Wersja PC
  • AO Tennis Torrent
  • AO Tennis Crack
  • Pobierz AO Tennis Download
  • AO Tennis Pobierz PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *