0

Ancient Cities Download PC – Pełna Wersja Gry – Recenzja

Ancient Cities Download PC , pełna wersja gry do pobrania poniżej :

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Ancient Cities Download PC to instalator zaprojektowany z myślą o fanach gier strategiczno ekonomicznych. Prezentowany tytuł to ciekawe spojrzenie na gry strategiczne, które przenoszą nas do czasów prehistorii. Gra swoja premierę na komputerach osobistych ma 2019 roku i dostępna będzie w wielu wersjach językowych, w tym oczywiście w wersji polskiej. Instalator Ancient Cities Download to bardzo prosta aplikacja, która w kilka chwil zainstaluje na Twoim komputerze pełną wersję gry. Instalator został zaprojektowany z mśslą o wszystkich użytkownikach. Z instalacja poradzi sobie każdy użytkownik komputera. Do zainstalowania gry wymagane jest jedynie stabilne połączenie z Internetem oraz kompatybilność systemowa. Sam instalator Ancient Cities Pełna Wersja nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, co gwarantuje bezpieczeństwo i płynność instalacji.

Producent, fabuła

Gra została wydana jak i zaprojektowana przez studio Uncasual Games. Jest to nowe studio a przedstawiony tytuł to pierwsza jedyna gra na koncie producenta. Pomimo faktu, że jest to nowe studio indie warto wiedzieć, że dotychczas wszelkie publikowane dane wskazują na bardzo udany projekt. Gra zalicza się do strategii ekonomicznych zawiera jednak w sobie elementy survivalu oraz RPG. Jest to dosyć ciekawe połączenie, co zagwarantować może rozrywkę na wysokim poziomie. Akcja gry rozpoczyna się już w neolicie, czyli w epoce kamienia. To właśnie w tej epoce ludzie zaczęli osiedlać się, uprawiać pola i prowadzić hodowle zwierząt. W grze wcielamy się w role dowódcy, którego zadaniem jest utrzymanie plemienia w taki sposób by wszyscy jego mieszkańcy byli odpowiednio wyżywieni. Dodatkowo zadbać trzeba o dach nad głową i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi czy też przed drapieżnikami.

Mechanika gry

W grze przede wszystkim należy znaleźć odpowiednie miejsce do osiedlenia. Miejsce to musi być pełne surowców z pomocą, których będziemy w stanie zbudować osadę i przystosować ją do życia wielu mieszkańców. Surowce także pozwalają wznosić struktury obronne takie jak np. palisada czy wieża strażnicza do monitorowania okolicy. Jak już wspomnieliśmy musimy zadbać także o wyżywienie naszych mieszkańców, należy to jednak robić z rozwagą i planować swój każdy ruch. W omawianym tytule występują różne pory roku, które jak wiadomo mogą być cięższe a niesprzyjające warunki atmosferyczne mogą nam utrudnić pozyskiwanie żywności. PobierzAncient Cities Download pozwala nam cieszyć się pełną wersją gry, która oferuje bardzo rozbudowane drzewko technologii. Prócz standardowych niebezpieczeństw zagrażać nam mogą także inne plemienia, z którymi możemy mieć różne stosunki. Cała gra bazuje na strategicznym myśleniu, które ma doprowadzić naszą osadę do stworzenia bezpiecznego domu nie tylko dla nas, ale także dla przyszłych pokoleń.

Tryby gry

Gra Ancient Cities oferuje jedynie tryb dla jednego gracza. Warto jednak zwrócić uwagę na charakter rozgrywki, który jak najbardziej stworzony jest dla pojedynczego gracza. Pomimo tego, że gra nie oferuje wielu trybów pozwala nam świetnie wczuć się w życie mieszkańców. Każda postać jest inna i toczy własne życie pod naszymi rządami. Warto wiedzieć, że mieszkańcy posiadają różne umiejętności oraz talenty, które należy przeglądać by odpowiednio dopasować rolę mieszkańca do jego predyspozycji. Gra nie wymaga stałego łącza internetowego, przez co pozwala nam na rozgrywkę w każdych warunkach. Jeśli chciałbyś przetestować każdy z tych trybów, zachęcamy do wykorzystania instalatora Ancient Cities Pobierz PC , który oferuje dostęp do wszystkich opcji, funkcji oraz do każdej opcji!

Kwestie techniczne

Przedstawiony projekt powstał bazowo na platformie Unity jednak wraz z rozwojem projektu twórcy zaprojektowali autorski silnik. Takie rozwiązanie pozwoliło na wprowadzenie świetnej oprawy graficznej, która znacząco przekłada się na odczucia gracza. Wysoka szczegółowość obiektów widocznych na ekranie przy zachowaniu odpowiedniej wydajności to kluczowe zastosowanie wspomnianego silnika. Gra prócz świetnej oprawy graficznej posiada bardzo przyjemną ścieżkę dźwiękową, która jak na city buildera jest bardzo zróżnicowana ,przez co nie mamy wrażenia słuchania jednego, zapętlonego podkładu. Dźwięki w grze są bardzo realistyczne i pozwalają nam jeszcze lepiej wczuć się w świat prehistoryczny świat. Gra pomimo wysokiej jakości obrazu nie wymaga potężnego komputera z ogromną mocą obliczeniowa. Wszystko dzięki odpowiedniej optymalizacji silnika gry. Przed pobraniem Ancient Cities należy jednak zapoznać się ze szczegółowymi wymaganiami rekomendowanymi przez producenta. Ancient Cities Torrent można oczywiście uruchomić na wymaganiach minimalnych, to jest:

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Minimalne wymagania :

 • Procesor Intel Core i5 4590 czterordzeniowy lub jego odpowiednik AMD
 • Karta graficzna z 4 GB wbudowanej pamięci RAM NVidia GeForce GTX 970 lub jej odpowiednik AMD Radeon R9 290.
 • 8 GB Pamięci RAM
 • Kompatybilność z DirectX12
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy.
 • Ancient Cities Download PC
 • Ancient Cities Pobierz PC
 • Ancient Cities Do pobrania
 • Ancient Cities Ściagni
 • Ancient Cities Torrent
 • Download Ancient Cities Recenzja

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *