0

Age of Wonders III Eternal Lords Download Pełna Wersja PC

Age of Wonders III + Eternal Lords [PC] [FULL] [FREE] [DOWNLOAD} [PobierzGry24.pl]

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

 Gra zawiera Pełna Wersje Gry Age of Wonders III oraz osobny dodatek 2 w 1!

 

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Age of Wonders III Eternal Lords Download Pełna Wersja PC Age of Wonders III DOwnload

Siema, już dzisiaj możecie zagrać w najnowszy dodatek do Age of Wonders, wyprodukowany przez Triumph Studios DLC o nazwie Eternal Lords! Zapytacie pewnie jak to zrobić… Już mówimy! Przeczytajcie ten post a dowiecie się wszystkiego co najważniejsze na temat Eternal Lords oraz tego jak zupełnie legalnie i za free zagrać w najnowszą odsłonę tej znakomitej strategii.

W nowym dodatku do AoW III wprowadzonych zostaje dosyć dużo zmian dotyczących rozgrywki. Dzięki Eternal Lords, drugim dużym dodatku po Golden Realms do piątej odsłony świetnej serii strategii turowej autorstwa Triumph Studio, dostajemy do dyspozycji dwie nowe rasy postaci oraz specjalizacje przywódcy. Oprócz tego, dużym urozmaiceniem są: zmiany mechaniczne rozgrywki, kampania dla jednego gracza i kilka innych elementów. Tytułowi Wieczni Lordowie to Nekromancji, którzy są nową specjalizacją w grze, a więc przywódcami. Dysponują oni umiejętnościami takimi jak tworzenie jednostek nieumarłych czy przemiany podbitych miast w swoiste nekropolie zamieszkałe przez żywe trupy. Kolejnym urozmaiceniem jest fakt, iż przywódcy mają możliwość stać się jednym z trzech czempionów gry: Czempion Dobra, Czempion Zła oraz Czempion Neutralności. Natomiast dwie wspomniane wyżej rasy, które pojawiają się w tym DLC to: Tigrani, czyli ludzie-tygrysy będący zwinnymi zmiennokształtnymi wojownikami oraz Frostlingowie, czyli ludzie lodu, którzy specjalizują się w żeglarstwie oraz są mistrzami ofensywy. Nie trzeba chyba dodawać, że oprócz powyższych elementów, autorzy nie zapomnieli o dziesiątkach nowych miejsc, przedmiotach czy scenariuszach.

Tak jak poprzednio, w Age of Wonders III: Eternal Lords miejscem rozgrywki jest fikcyjna kraina o nazwie Evermore, będąca miejscem, w którym spotyka się wiele różnych rad a każda z nich pragnie dominować nad innymi, co kładzie podwaliny pod konflikt, którego nie można zażegnać bez ofiar. Grając w AoW III: EL wcielamy się w postać Avika, który jest dziedzicem królestwa Frostlingów oraz uwolnił zakazane moce nekromancji a następnie zrobi wszystko aby odzyskać miejsce, w którym niegdyś żyła jego rodzina. W raz z tym jak rozgrywka idzie do przodu, gracz wcielający się w role Avika staje przez wyborem moralnym, w którym musi zdecydować pomiędzy dziedzictwem swojej rasy a wykorzystaniem potencjału swoich umiejętności.

Kolejnym wartym wspomnienia elementem jest nowy tryb rozgrywki wieloosobowej, czyli Play by Email. Pozwala on grającym na przesyłanie stanu gry i wszelkich statystyk z nią związanych na serwery Triumph Studio, dzięki czemu mogą oni powrócić do rozgrywki w dowolnym odstępie czasowym.
Wymagania sprzętowe AoW III: EL nie różnią się od wymagań „podstawki”.

Gra zawiera Pełna Wersje Gry Age of Wonders III oraz osobny dodatek 2 w 1!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jak Pobrać Age of Wonders III Eternal Lords:

Co więc należy zrobić, żeby zagrać w Age of Wonders III: Eternal Lords? Nic prostszego:
Krok 1. Kliknij przycisk DOWNLOAD a następnie poczekaj aż proces pobierania instalatora dobiegnie końca.
Krok 2. Po pobraniu wypakuj i odpal instalator aby rozpocząć proces instalacji.
Krok 3. W ostatnim kroku instalacji zostaniesz poproszony aktywacje gry Age of Wonders III: Eternal Lords. Dokonasz tego legalnie i darmowo postępując według instrukcji instalatora.
Krok 4. Życzymy dobrej zabawy, PobierzGry24.pl Team.

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *